SARAH

V červnu byla Sarah diagnostikována suchá forma FIP. Prý nemá moc dobré vyhlídky. Ale, chtěli jsme zkusit vše, takže nyní dostává 3x týdně VetIMMUNE PI a věříme, že tu s námi ještě dlouho bude.

A.P.

Naší kočičku hlídala během dovolené známá, která má také 2 kočičky. Bohužel, asi 14 dní po tom, co jsme se vrátili, tak přestala jíst, zvracela, měla vodnaté oči... Byli jsme na několika veterinách, než jí diagnostikovali FIP. Teď užívá VetIMMUNE PI a neskutečně ožila. Pravděpodobně se nakazila během hlídání, protože kočička známé byla nemocná už, když jsme tam Mícu dávali a nevypadá to s ní vůbec dobře. :(

L.P.

Fidorka byla jedním z koťat, která někdo zanechal v lese. Během několika měsíců se u ní opakovaně objevovaly rýma a záněty v očích. Ačkoliv byla očkovaná, bylo nám řečeno, že očkování na nemoci nic nezmění a vše se bude stále vracet. V dubnu 2017 se opět vrátilo zahlenění, rýma a výtok z očí. Na doporučení jsme zkusili VetIMMUNE PI a během 2 dnů bylo patrné zlepšení, do 10 dnů bylo po všem. Musíme zaklepat, od té doby máme klid.

K.H.

Nalezenec, který k nám přišel vyhublý, se záněty v očích, uši plné svrabu. Vše jsme vyléčili, jen rýma a zánět v očích přetrvával. Pak se mu začalo nafukovat i bříško a na VetKheiron diagnostikovali suchou formu FIP. Díky VetIMMUNE PI je stále s námi 7 měsíců od diagnostiky.

V. M.